Sale!
SKU: J87900 RONDINE

Murales Grey Matte 10mm 60 x 120

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë italian. E përshtatshme për banjo, shtrim, veshje, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

36.50 zbritje -10% 32.85

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

117 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

KOLEKSIONI

MURALES

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping