My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Mu Dark Square Soft 10mm 80 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Mu Dark Square Soft 10mm 80 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 737604-1/D90 FLOORGRES

Mu Dark Square Soft 10mm 80 x 80

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë italian. E përshtatshme për banjo, dysheme, mure, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

24.00 zbritje -10% 21.60

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

252 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping