Sale!
SKU: 762277 CASADOLCECASA

Motion Pure 03 Matte 10mm 30 x 60

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Motion përbëhet nga:

9 ngjyra (Basic 01 / Basic 02 / Basic 03 / Pure 01 / Pure 02 / Pure 03 / Mix 01 / Mix 02 / Mix 03)

8 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (matvrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

34.50 zbritje -15% 29.33

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

MOTION

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping