My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Motion Basic 02 Matte 6mm 60 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Motion Basic 02 Matte 6mm 60 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 762294 CASADOLCECASA

Motion Basic 02 Matte 6mm 60 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Motion përbëhet nga:

9 ngjyra (Basic 01 / Basic 02 / Basic 03 / Pure 01 / Pure 02 / Pure 03 / Mix 01 / Mix 02 / Mix 03)

8 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (matvrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

48.50 zbritje -10% 43.65

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

70 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte, Banjo

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,44

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping