My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Momento Thala Smooth 10mm 45 x 90 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Momento Thala Smooth 10mm 45 x 90

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 740919 Uncategorized

Momento Thala Smooth 10mm 45 x 90

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë italian. E përshtatshme për banjo, dysheme, mure, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

29.00 zbritje -10% 26.10

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

256.77 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 45 × 90 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,22

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping