SKU: XWEL717 APPIANI

Mix Wellnes&Pool 17 2.5 x 2.5 30 x 30

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për pishina dhe kënde intime.

 

Koleksioni Mix Wellness&Pool përbëhet nga:

12 ngjyra (03 / 04 / 06 / 08 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18)

1 dimension (2.5×2.5)

1 trashësi (7mm)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

85.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 2.5 × 2.5 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Pishina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,26

KOLEKSIONI

MIX WELLNES&POOL

FORMATI

Mozaik

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping