My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Material Stones of Cerim 07 Bush-hammered 20mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
632

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 744289 Uncategorized

Material Stones of Cerim 07 Bush-hammered 20mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

41.50 zbritje -15% 35.28

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

542.16 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 9 × 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Oferte, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

SASIA

0,72

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping