My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Materia Project 05 Honed 6mm 160 x 320 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Materia Project 05 Honed 6mm 160 x 320

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 744365 Uncategorized

Materia Project 05 Honed 6mm 160 x 320

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, dysheme, enterier, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

58.50 zbritje -15% 49.73

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

250.88 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 160 × 320 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

SASIA

5,12

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping