My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Materia Ivory Matte 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
670

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: QEMATIVORY Uncategorized

Materia Ivory Matte 10mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë italian. E përshtatshme për banjo, dysheme, mure, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

26.50 zbritje -35% 17.23

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

33.84 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping