SKU: QEMATBEIGE Uncategorized

Materia Beige Matte 10mm 60 x 60

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë italian. E përshtatshme për banjo, dysheme, mure, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

26.50 zbritje -35% 17.23

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

427 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping