My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Match-Up Sugar Grip 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30367

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 772186/SG Uncategorized

Match-Up Sugar Grip 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

61.00 zbritje -57% 26.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

22.32 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 10 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Oferte, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

SASIA

1,44

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping