My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Maryland Natural Matte 10mm 20 x 114 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Maryland Natural Matte 10mm 20 x 114

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 70028 BALDOCER

Maryland Natural Matte 10mm 20 x 114

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për dysheme, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Maryland përbëhet nga:

1 ngjyrë (Natural)

3 dimensione (41×114 / 20×114 / 13.5×114)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

27.00 zbritje -15% 22.95

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 20 × 114 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

MARYLAND

SASIA

1,14

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping