...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Maryland Natural Matte 10mm 13.5 x 114 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Maryland Natural Matte 10mm 13.5 x 114

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 70029 BALDOCER

Maryland Natural Matte 10mm 13.5 x 114

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për dysheme, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Maryland përbëhet nga:

1 ngjyrë (Natural)

3 dimensione (41×114 / 20×114 / 13.5×114)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

25.00 zbritje -20% 20.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1.0918 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 13.5 × 114 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

MARYLAND

SASIA

1,08

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping