SKU: 751326 FLORIMSTONE

Marble Statuario A Glossy Stu 12mm 160 x 320

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, koridor, dhoma gjumi, enterier, tryezë pune dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

63.50 zbritje -10% 57.15

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

128 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 160 × 320 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tryeze Pune, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

5,12

KOLEKSIONI

COUNTERTOPS

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping