My Cart

Your cart is empty.

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Marble Marquinia Glossy Stu 6mm 160 x 320 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Marble Marquinia Glossy Stu 6mm 160 x 320

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 751385 FLORIMSTONE

Marble Marquinia Glossy Stu 6mm 160 x 320

1 vlerësim

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, koridor, dhoma gjumi, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

(0 customer reviews)

63.50 zbritje -10% 57.15

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

117 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 160 × 320 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tryeze Pune, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

5,12

KOLEKSIONI

COUNTERTOPS

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping