My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Mar. Royal Antracite Glossy 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Mar. Royal Antracite Glossy 10mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 734649-1/G52FT Uncategorized

Mar. Royal Antracite Glossy 10mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, koridor, dhoma gjumi, enterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

26.00 zbritje -20% 20.80

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

211.12 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina, Oferte

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping