My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Maps of Cerim White Matte 6mm 80 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Maps of Cerim White Matte 6mm 80 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 753950 Uncategorized

Maps of Cerim White Matte 6mm 80 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

48.50 zbritje -15% 41.23

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

78.72 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Beton

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,92

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping