My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Luna 405 P.B. Matte 24 x 49 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Luna 405 P.B. Matte 24 x 49

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 1336 Uncategorized

Luna 405 P.B. Matte 24 x 49

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

18.00 zbritje -25% 13.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

135.8636 m 2 në stok.
m 2
Weight 19.305556 kg
Dimensions 8 × 24 × 49 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

0,82

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping