My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Lounge Ash 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30345

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 77772 Uncategorized

Lounge Ash 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

29.00 zbritje -15% 24.65

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

180.72 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Oferte, Kuzhina, Banjo, Interier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping