...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Logica S Peninsula LH White Cloud 214x250x226h 6kW Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Logica S Peninsula LH White Cloud 214x250x226h 6kW

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: LO20020002 EFFEGIBI

Logica S Peninsula LH White Cloud 214x250x226h 6kW

0 vlerësime

Saunë me dimensione 214 x 250 x 226h dhe me fuqi 6 kW. Ana e pasme e saunës mbështetët në mur, ndërsa tri anët tjera janë të lira. Pjesa e jashtme, e brendshme dhe pajisjet e saunës janë të përbëra nga druri Canadian Hemlock, Gresporcelani me trashësi 3.5mm dhe nga dyer xhami me trashësi 8mm.

 

Koleksioni Logica S përbëhet nga:

7 versione (Peninsula / Niche / Semi-niche / Right-hand corner / Left-hand corner / Semi right-hand corner / Semi left-hand corner)

3 ngjyra (Sand / Cloud / Stone)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

38,640.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

cop
Dimensions 2140 × 2500 × 2260 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

LOGICA S

SASIA

1,00

SANITARI

Sauna

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping