My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Les Origines de Rex Or Glossy 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
29050

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 769842 REX

Les Origines de Rex Or Glossy 10mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për veshje, shtrim, enterier, banjo, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Les Origines de Rex përbëhet nga:

4 ngjyra (Or / Argent / Blanc / Ombre doreé)

8 dimensione (160×320 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 60×120 / 60×6030×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

57.50 zbritje -15% 48.87

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

FORMATI

XL

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,08

KOLEKSIONI

LES ORIGINES

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping