My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Les Bijoux de Rex Marron Imperial Glossy 6mm 160 x 320 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
12371

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 765668 REX

Les Bijoux de Rex Marron Imperial Glossy 6mm 160 x 320

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, ballkon, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Les Bijoux de Rex përbëhet nga:

8 ngjyra (Onyx blanche / Brèche capraia / Calacatta altissimo blanc / Ombre de caravage / Les quatre saisons / Jaspe rouge / Marron imperial / Sodalite bleu)

10 dimensione (160×320160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

130.50 zbritje -15% 110.93

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 160 × 320 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

5,12

KOLEKSIONI

LES BIJOUX

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping