Sale!
SKU: 15904 BENADRESA

Leaves Cascais Glossy 30 x 90

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

24.00 zbritje -25% 18.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

179 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 90 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping