My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Le Veneziane Santa Croce Matte 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Le Veneziane Santa Croce Matte 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 757002 CERIM

Le Veneziane Santa Croce Matte 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika, Made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Le Veneziane di Cerim përbëhet nga:

6 ngjyra (Castello / San Marco / Santa Croce / San Polo / Dorsoduro / Cannaregio)

5 dimensione (80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

41.50 zbritje -15% 35.28

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Teraco

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

LE VENEZIANE

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping