SKU: LB3060L PAMESA

Laurants Brown Glossy 10mm 30 x 60

Pllaka nga qeramika të prodhuesit Spanjoll Pamesa. Të përshtatshme për mure, dysheme, kuzhinë, qëndrim ditor, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Laurants përbëhet nga:

1 ngjyrë (Brown)

4 dimensione (120×120 60×120 / 60×60 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

1 struktura (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

43.50 zbritje -20% 34.80

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

FORMATI

XL

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,08

KOLEKSIONI

LAURANTS

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping