...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj La Roche di Rex Grey Slate-hammered 20mm 40 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
La Roche di Rex Grey Slate-hammered 20mm 40 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 744632 REX

La Roche di Rex Grey Slate-hammered 20mm 40 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika, Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni La Roche di Rex përbëhet nga:

4 ngjyra (Blanc / Grey / Ecru / Mud)

8 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×120 / 40×80)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / soft / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

103.00 zbritje -32% 70.55

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

6.24 m 2 në stok.
m 2
Weight 48.263889 kg
Dimensions 20 × 40 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

LA ROCHE DI REX

SASIA

0,96

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping