Sale!
SKU: KG3060SP PAMESA

Koncept Gris Semi-polished 10mm 30 x 60

Pllaka nga qeramika Made in Spain. Të përshtatshme për dysheme, mure, shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Koncept përbëhet nga:

6 ngjyra (Argent / Desert / Gris / Mica / Nacar / Taupe)

6 dimensione (120×120 / 75×75 / 75×37.5 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

3 struktura (mat / gjysëm-shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

34.00 zbritje -20% 27.20

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

KONCEPT

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping