My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Key Wood/polyester cover suitable for urinal Lava Grey. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Key Wood/polyester cover suitable for urinal Lava Grey

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: KY29CW01/LAVAGRE FLAMINIA

Key Wood/polyester cover suitable for urinal Lava Grey

0 vlerësime

Kapak i përshtatshëm për pisuarin me montim në mur KY29, Made in Italy.

Koleksioni Key përbëhet nga:

4 ngjyra (White / Black / Milky white / Lava grey )

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

80.00 zbritje -10% 72.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 35 × 27 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Lava Grey

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

KEY

SASIA

1,00

SANITARI

Pisuar

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping