My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Key Urinal to wall Black. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Key Urinal to wall Black

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: KY29/BLACK FLAMINIA

Key Urinal to wall Black

Pisuarë me montim në mur, me cilësi të lartë italiane.

Koleksioni Key përbëhet nga:

4 ngjyra (White / Black / Milky white / Lava grey )

2 struktura (mat / shkëlqim)

Ky produkt plotësohet me kapakun KY29CW01

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

436.00 zbritje -10% 392.40

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 29 × 29 × 63 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

KEY

SASIA

1,00

SANITARI

Pisuar

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping