Sale!
SKU: 821 Uncategorized

Jaipur CRO Matte 10mm 30.6 x 59.8

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë spanjoll. E përshtatshme për banjo, dysheme, mure, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

18.50 zbritje -30% 12.95

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30.6 × 59.8 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Terakote

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,10

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping