My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj J-485 Hot Tub Smoked Ebony / Midnight 231 x 231 x 95h Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
J-485 Hot Tub Smoked Ebony / Midnight 231 x 231 x 95h

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: Y562ZY0EWM4T JACUZZI

J-485 Hot Tub Smoked Ebony / Midnight 231 x 231 x 95h

0 vlerësime

Vaskë hidromasazhuese J-485, me dimension 231 x 231 x 95 h cm. Përfshinë kombinim mes ulëseve semi-lounge dhe ulëseve vertikale me dizajn ergonomik. Made in Italy.

Koleksioni J-400 përbëhet nga:

Enterieri i vaskës (Midnight / Monaco / Platinum / Porcelain / Sahara / Silver pearl)

Eksterieri i vaskës (Brushed Gray / Modern Hardwood / Smoked Ebony)

Vaska përmbanë:

-6/7 ulëse

-49 PowerPro® Jets

-Ujëvarë me ndriçim WaterColour™

-4 mbështetëse lëvizëse për kokë

-Sistem të ndriçimit LED multicolor

-Panelin kontrollues ProTouch™

-Ndriçim të eksterierit në kënde

-Kullim të shpejtë

-Sistemin për pastrim të ujit me rreze UV CLEARRAY Active Oxygen™

 

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

25,210.00 zbritje -10% 22,689.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 231 × 231 × 95 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

J-400

SANITARI

Vaska

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping