My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj J-335 Hot Tub Modern Hardwood / Porcelain 214 x 214 x 92h Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
J-335 Hot Tub Modern Hardwood / Porcelain 214 x 214 x 92h

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: ZC76ZD0EW4T JACUZZI

J-335 Hot Tub Modern Hardwood / Porcelain 214 x 214 x 92h

0 vlerësime

Vaskë hidromasazhuese J-335, me dimension 214 x 214 x 92 h cm. Përfshinë kombinim mes ulëseve semi-lounge dhe ulëseve vertikale me dizajn ergonomik. Made in Italy.

Koleksioni J-300 përbëhet nga:

Enterieri i vaskës (Midnight / Monaco / Platinum / Porcelain / Sahara / Silver pearl)

Eksterieri i vaskës (Brushed gray / Modern hardwood / Smoked ebony)

Vaska përmbanë:

-5/6 ulëse

-1 lounge

-42 PowerPro® Jets

-Ujëvarë me ndriçim

-1 jastëk HydroSoothe™

-3 mbështetëse për kokë

-Sistem të ndriçimit multicolor

-Panelin kontrollues LED

-Ndriçim të eksterierit në kënde

-Telekomandë

-Sistemin për pastrim të ujit me rreze UV CLEARRAY® Active Oxygen™

 

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

 

18,192.00 zbritje -10% 16,372.80

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 214 × 214 × 92 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

J-300

SANITARI

Vaska

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping