My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj J-315 Hot Tub Brushed Gray / Porcelain 193 x 168 x 81h Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
J-315 Hot Tub Brushed Gray / Porcelain 193 x 168 x 81h

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: ZA76ZU0EW4T JACUZZI

J-315 Hot Tub Brushed Gray / Porcelain 193 x 168 x 81h

0 vlerësime

Vaskë hidromasazhuese J-315, me dimension 193 x 168 x 81 h cm. Përfshinë kombinim mes ulëseve semi-lounge dhe ulëseve vertikale me dizajn ergonomik. Made in Italy.

Koleksioni J-300 përbëhet nga:

Enterieri i vaskës (Midnight / Monaco / Platinum / Porcelain / Sahara / Silver pearl)

Eksterieri i vaskës (Brushed gray / Modern hardwood / Smoked ebony)

Vaska përmbanë:

-2/3 ulëse

-1 lounge

-23 PowerPro® Jets

-Ujëvarë me ndriçim

-1 jastëk HydroSoothe™

-2 mbështetëse për kokë

-Sistem të ndriçimit LED multicolor

-Panelin kontrollues LED

-Ndriçim të eksterierit në kënde

-Telekomandë

-Sistemin për pastrim të ujit me rreze UV CLEARRAY® Active Oxygen™

 

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

 

14,248.00 zbritje -10% 12,823.20

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 168 × 193 × 81 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

J-300

SANITARI

Vaska

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping