My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj J-215 Hot Tub Platinum / Silverwood, EcoShield Insulation 193 x 168 x 81 h Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
J-215 Hot Tub Platinum / Silverwood, EcoShield Insulation 193 x 168 x 81 h

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 6E12ZG0E8T JACUZZI

J-215 Hot Tub Platinum / Silverwood, EcoShield Insulation 193 x 168 x 81 h

0 vlerësime

Vaskë hidromasazhuese J-215, me dimension 193 x 168 x 81 h dhe përmbanë shtresën izoluese për dimër EcoShield. Made in Italy.

Koleksioni J-200 përbëhet nga:

Pjesa e brendshme e vaskës (Platinum)

Pjesa e jashtme e vaskës (Roasted Chestnut / Silverwood)

Vaska përmbanë:

-2/3 ulëse

-1 lounge

-19 ClassicPro® Jets

-1 Ujëvarë

-1 mbështetëse për kokë

-Panelin kontrollues LED

-6 ndriçues LED Multicolor

-Sistemin për pastrim të ujit me rreze UV CLEARRAY® Active Oxygen™

-Izolim EcoShield

 

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

9,308.00 zbritje -10% 8,377.20

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 193 × 168 × 81 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

J-200

SANITARI

Vaska

HAPESIRA

Private Wellness

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping