SKU: 39898/238 GESSI

Ispa Waterfall shower spout, with seperate control, white light 238 Mirror Steel

Rubinetë dushi me funksionin ujvarë, me montim në mur, dritë të bardhë dhe me mikser të veçantë. Made in Italy.

 

Koleksioni Cascata përbëhet nga:

14 ngjyra (Chrome / Black metal brushed / Copper brushed / Mirror steel / Steel brushed / Gold CCP / Brushed gold / Aged bronze / Gold PVD / White CN / Black XL / Warm bronze brushed / Antique brass / Brushed brass)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1868.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

1 COP në stok.
COP
Dimensions 28 × 7.6 × 28 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Mirror Steel

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

CASCATA

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping