My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Ispa Waterfall shower spout, with seperate control 238 Mirror Steel Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Ispa Waterfall shower spout, with seperate control 238 Mirror Steel

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 39895/238 GESSI

Ispa Waterfall shower spout, with seperate control 238 Mirror Steel

0 vlerësime

Rubinetë me funksionin ujvarë, me montim në mur dhe me mikser të veçantë. Made in Italy.

 

Koleksioni Cascata përbëhet nga:

14 ngjyra (Chrome / Black metal brushed / Copper brushed / Mirror steel / Steel brushed / Gold CCP / Brushed gold / Aged bronze / Gold PVD / White CN / Black XL / Warm bronze brushed / Antique brass / Brushed brass)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 39892/238

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,180.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 28 × 7.6 × 12 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Mirror Steel

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

CASCATA

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping