My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Ispa Waterfall Built-in mixer, without waste 031 Chrome Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Ispa Waterfall Built-in mixer, without waste 031 Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 41090/031 GESSI

Ispa Waterfall Built-in mixer, without waste 031 Chrome

0 vlerësime

Rubinetë dhe mikser ujvarë me montim në mur, pa kulluese. Made in Italy.

 

Koleksioni Ispa përbëhet nga:

1 ngjyrë (Chrome)

1 strukturë (shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 20497/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

794.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 24 × 18.3 × 6.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

ISPA

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping