My Cart

Your cart is empty.

SKU: 41088/031 GESSI

Ispa External parts for built-in mixer with spout, without waste 031 Chrome

Rubinetë dhe mikser me montim në mur, pa kulluese. Made in Italy.

 

Koleksioni Ispa përbëhet nga:

1 ngjyrë (Chrome)

1 strukturë (shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 20497/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

640.00 zbritje -5% 609.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 24 × 23.3 × 6.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

ISPA

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping