My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Industrial Ivory Bush-hammered 20mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Industrial Ivory Bush-hammered 20mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 738961 FLOORGRES

Industrial Ivory Bush-hammered 20mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, dysheme, enterier, eksterier, fasadë, qëndrim ditor, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Industrial/ përbëhet nga:

6 ngjyra (Ivory / Sage / Steel / Plomb / Taupe / Moka)

11 dimensione (160×320 / 160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60 / 20×80)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / soft / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

32.50 zbritje -10% 29.25

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

45.36 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Eksterier, Oferte

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

SASIA

0,72

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping