My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Industrial Ivory 6mm 120 x 300 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30545

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 774504 Uncategorized

Industrial Ivory 6mm 120 x 300

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

53.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

111.6 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 12 × 30 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Kuzhina, Banjo, Oferte

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Beton

FORMATI

XL

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

m2

SASIA

3,60

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping