My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Industrial Colorchic Turmeric Matte 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Industrial Colorchic Turmeric Matte 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J87649 RONDINE

Industrial Colorchic Turmeric Matte 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, dysheme, veshje, shtrim, banjo, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Industrial Color Chic përbëhet nga:

6 ngjyra (Cloud / Jet / Royal blue / Sage / Smoke / Turmeric)

2 dimensione (60×120 / 60×60)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

36.50 zbritje -10% 32.85

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

242 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Portokallt

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,44

KOLEKSIONI

INDUSTRIAL COLOR

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping