My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Inciso Three-hole Bath Mixer with spout 708 Copper Brushed PVD. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Inciso+ Three-hole Bath Mixer with spout 708 Copper Brushed PVD

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 58194/708 GESSI

Inciso Three-hole Bath Mixer with spout 708 Copper Brushed PVD

Rubinetë me montim në mur, Made in Italy.

 

Koleksioni Inciso+ përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat  / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 45089/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

930.00 zbritje -5% 885.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 26.7 × 20.7 × 11.1 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Copper Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

INCISO+

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping