My Cart

Your cart is empty.

SKU: 58128/708 GESSI

Inciso+ Freestanding External Bath Mixer with handshower 708 Copper Brushed PVD

Rubinetë me montim në dysheme me qëndrim të lirë dhe dush të dorës, me kualitet të lartë italian.

 

Koleksioni Inciso+ përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat  / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 58099/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

3,002.00 zbritje -5% 2,859.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 91.3 × 35.2 × 24.8 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Copper Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

INCISO+

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping