My Cart

Your cart is empty.

SKU: 58028/707 GESSI

Inciso- Freestanding Bath Mixer with handshower 707 Black Metal Brushed PVD

Rubinetë vaske me montim në dysheme me qëndrim të lirë dhe dush të dorës, me kualitet të lartë italian.

 

Koleksioni Inciso- përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 58099/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

2,931.00 zbritje -5% 2,791.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 30.6 × 35.2 × 91.3 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black Metal Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

INCISO-

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping