My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Inciso- Freestanding Bath Mixer with handshower 187 Aged Bronze Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Inciso- Freestanding Bath Mixer with handshower 187 Aged Bronze

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 58028/187 GESSI

Inciso- Freestanding Bath Mixer with handshower 187 Aged Bronze

0 vlerësime

Rubinetë vaske me montim në dysheme me qëndrim të lirë dhe dush të dorës, me kualitet të lartë italian.

 

Koleksioni Inciso- përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 58099/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

2,931.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

1 COP në stok.
COP
Dimensions 30.6 × 35.2 × 91.3 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Aged Bronze

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

INCISO-

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping