My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj I Marmi di Rex Marble Grey Glossy 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
I Marmi di Rex Marble Grey Glossy 10mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 728958 REX

I Marmi di Rex Marble Grey Glossy 10mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, enterier, qëndrim ditor, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni I Marmi di Rex përbëhet nga:

1 ngjyrë (Marble grey)

4 dimensione (80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

81.00 zbritje -15% 68.85

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

I MARMI DI REX

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping