My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj I Classici di Rex Marquinia Glossy 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
29490

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 768641 Uncategorized

I Classici di Rex Marquinia Glossy 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

32.50 zbritje -15% 27.63

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

115.2 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,44

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping