My Cart

Your cart is empty.

Sale!
SKU: HB80160 BALDOCER

Hannover Black Matte 10mm 80 x 160

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Hannover përbëhet nga:

2 ngjyra (Steel / Black)

7 dimensione (80×160 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 40×60 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

31.50 zbritje -10% 28.35

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

82 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 160 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Teraco

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

HANNOVER

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping