...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj H Large Left-Hand Corner LH Stone 173x102x220h 4.5kW Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
H Large Left-Hand Corner LH Stone 173x102x220h 4.5kW

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: LO80030004 EFFEGIBI

H Large Left-Hand Corner LH Stone 173x102x220h 4.5kW

0 vlerësime

Hamam me dimensione 173 x 102 x 220h dhe me fuqi 4.5kW. Ana e pasme dhe ana e majtë e hamamit mbështetet në mur, ndërsa anët tjera janë të lira.

 

Materialet e hamimit:

-Enterieri është i përbërë nga pllaka të porcelanit me trashësi 3.5mm

-Dyer xhami me trashësi 8mm

-Platforma nga gresporcelani me trashësi 3.5mm

 

Pajisjet përbërse të hamamit:

-Gjeneruesi i avullit Aquasteam 45

-Stolat me kornizë alumini dhe gresporcelan me trashësi 3.5mm

-Sistemi i ndriçimit LED RGB me kromoterapi

-Mikseri termostatik për dush

-Dushi i dorës

-Koka e dushit me montim në tavan me funksionet Rain dhe Nebulizer

 

Koleksioni H përbëhet nga:

3 dimensione (Small/ Medium / Large)

3 versione (PeninsulaRight-hand corner / Left-hand corner)

3 ngjyra (Sand / Cloud / Stone)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

25,070.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

cop
Dimensions 1730 × 1020 × 2200 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

H

SASIA

1,00

SANITARI

Hammame

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping