...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Grafton Anthracite Matte 10mm 40 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Grafton Anthracite Matte 10mm 40 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: GA4080 BALDOCER

Grafton Anthracite Matte 10mm 40 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Grafton përbëhet nga:

4 ngjyra (Ivory / Silver / Grey / Anthracite)

7 dimensione (120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60 / 20×60)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

28.50 zbritje -15% 24.23

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 10 × 40 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

GRAFTON

SASIA

1,28

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping